niedziela, 19 września 2021

Spotkanie dla Młodych pt. „Dobry Start”

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/24

W dniach 17 – 19 września odbyło się w naszym domu w Puszczykowie Spotkanie dla Młodych pt. „Dobry Start”. W pierwszym dniu, aby – zgodnie z hasłem przewodnim – dobrze rozpocząć ten czas , ale i cały nowy rok szkolny młodzi najpierw zgromadzili się na adoracji. Po tym Spotkaniu z Najważniejszym, przyszedł czas na spotkanie i bliższe poznanie ze sobą nawzajem. Wspólny wieczór, pełen zabaw i radości dał uczestnikom taką możliwość.

Sobota była Świętem św. Stanisława Kostki. Ten wspaniały Patron młodzieży towarzyszył młodym przez cały dzień – począwszy od porannej Jutrzni, poprzez warsztaty, grę terenową, Eucharystię aż do Wieczornej Drogi Krzyżowej. Był także czas na konferencje, Chwilę ze Słowem i oczywiście wspólny wieczór w radosnej atmosferze. W niedzielę zakończyliśmy Eucharystią i warsztatami.

Spotkanie było dla młodych czasem modlitwy, bycia z Bogiem, ale też bycia z sobą samym i z drugim człowiekiem. Dla uczestników, ale i prowadzących było okazją do pogłębienia wiary i relacji z Jezusem, radosnego bycia we wspólnocie, a także nabrania nowych sił i energii na to co przed nami.