środa, 8 grudnia 2021

SIOSTRA JÓZEFA POZNAŃSKIM WOLONTARIUSZEM ROKU 2021

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Ogromną radość sprawiała nam wiadomość, że s. Józefa, która z takim oddaniem posługuje Osobom Potrzebującym w naszej Jadłodajni, została wybrana Poznańskim Wolontariuszem Roku 2021. Do udziału w konkursie s. Józefa została zgłoszona przez osoby zaprzyjaźnione z naszą Jadłodajnią, które mają okazję obserwować Jej pracę i które uznały, że zasługuje Ona na takie wyróżnienie.

Piękny materiał na temat przyznania nagrody można obejrzeć we fragmencie programu „Z życia Kościoła”, zapraszamy serdecznie:

https://youtu.be/EQTMbV9Rvx8

Zachęcamy także do wysłuchania, jak podczas ogłaszania werdyktu, scharakteryzowano posługę s. Józefy:

https://youtu.be/wIQWhZTBJQgNaszej Laureatce składamy wielkie gratulacje i podziękowania za tak ofiarną pracę wśród Osób Bezdomnych i Ubogich. Wszystkie jesteśmy wdzięczne za ten piękny przykład miłości Boga w drugim człowieku.

Jak nieustannie podkreśla sama Laureatka, tak nagroda to wyraz uznania nie tylko dla Niej samej, ale dla wielu wspaniałych ludzi zaangażowanych w to dzieło, dla wszystkich pomagających i wspierających swoją pracą naszą Jadłodajnie, dla Wolontariuszy i Dobrodziejów, bez których jej funkcjonowanie nie byłoby możliwe.