poniedziałek, 26 lipca 2021

Sukces naszych przedszkolaków!

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/11

W prowadzonych przez nas placówkach dbamy o wszechstronny rozwój naszych podopiecznych, pomagając im - zgodnie z ewangeliczną zasadą – nie „zakopywać” swoich talentów. Dokładnie tak dzieje się w naszym Przedszkolu w Lesznie, gdzie cały personel dokłada wszelkich starań, by dzieci pomnażały swoje zdolności i jak najpiękniej się rozwijały. I jak widać, jest to działanie bardzo skuteczne, bo przynosi widoczne efekty.

21 lipca złożony z naszych przedszkolaków zespół „Słoneczko”, prowadzony przez panią Hanię Markowską - odebrał statuetkę laureata IX Archidiecezjalnego Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej „Kocham moją Ojczyznę”. Chociaż tegoroczna edycja miała formułę on-line, wręczenie nagród odbyło się w realnej, aczkolwiek wakacyjnej odsłonie. Gratulacje chórzystom złożył pan Piotr Łopiński, wiceprezes poznańskiej Akcji Katolickiej, która była organizatorem konkursu. Obecne w przedszkolu dzieci odwdzięczyły się wspólnym śpiewem. Jesteśmy bardzo dumni z ich sukcesu!