8 fotograf  (7).JPG

FOTOGRAF

Jest wiele instytucji, do których Osoby Bezdomne i Ubogie mogą się udać po pomoc. Taka pomoc jest bardzo konkretna i może rozwiązać sporo problemów. Jednak najczęściej pierwszym krokiem w takim procesie jest okazanie się jakimś dowodem tożsamości. I tu dla wielu zaczynają się schody…

Osoby Bezdomne często nie posiadają dowodu osobistego, z najróżniejszych powodów – bo stracił ważność, bo zgubili go śpiąc gdzieś w parku, bo zostali okradzeni i stracili wszystkie dokumenty... Powodów jest wiele. A żeby wyrobić nowy potrzebne jest zdjęcia. Nie każdego stać na wizytę u fotografa.

 

Dzięki pomocy wspaniałych ludzi w naszej Jadłodajni oferujemy także możliwość bezpłatnego wykonania zdjęć do dokumentów. Nasi fotografowie nie tylko poświęcaj swój czas, dzielą się umiejętnościami i talentami, ale także  użyczają swojego profesjonalnego sprzętu. Dzięki temu Osoby Bezdomne i Ubogie mogą liczyć na bardzo dobrze wykonane zdjęcia, ale co chyba jeszcze ważniejsze na życzliwość, szacunek i fachową obsługę.

Zdjęcia można wykonać w wyznaczonych terminach, raz w miesiącu.

Informacje o konkretnych datach można uzyskać w Jadłodajni.