ZGROMADZENIE SIÓSTR ŚW. ELŻBIETY - PROWINCJA POZNAŃSKA

ELŻBIETANKI

YL Summer Camp

Wakacje to czas wielu inicjatyw, przygotowanych dla młodych. Jedną z nich jest Young Life Summer Camp. Tym razem w roli koordynatora modlitwy pojechała tam także nasza Siostra.

Summer Camp to letni obóz dla młodzieży licealnej. Wydarzenie tworzone jest co roku przez chrześcijańską Fundację Young Life.

Celem tego kilkudniowego spotkania jest tworzenie przestrzeni, gdzie młodzi ludzie odkrywają samych siebie, czują się swobodnie, dobrze się bawią , a jednocześnie mają możliwość zastanowienia się nad tak ważnymi kwestiami, jak cel i sens życia czy wiara w Boga.

Będą koordynatorem modlitwy Siostra otaczała wsparciem modlitewnym organizatorów, wolontariuszy, uczestników tego wydarzenia, a także wszelkie sprawy programowe i gospodarcze. W tym niesamowitym czasie nie zabrakło chwil na wspaniałe rozmowy o życiu, Bogu, relacjach z drugim człowiekiem. Na terenie obozu zorganizowany był pokój modlitwy, który dawał wszystkim obecnym, możliwość indywidualnych spotkań z Jezusem przez 24h /dobę, a codzienna Eucharystia dodawała i siły na podejmowane działania.

Program każdego dnia wypełniony był duża ilością bardzo dobrze przygotowanych aktywności. Jak one wyglądały? Można obejrzeć na zdjęciach i filmikach:

https://youtu.be/TJZkeop9t3Ikach

udostępnij wpis:

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email

NOWE WPISY: